top of page

SEÇKİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

 

"Gediz Seçkin Erkek Öğrenci Yurdu", Gediz Meslek Yüksekokulu'na 100 metre mesafede bulunmaktadır.Lokasyon olarak okula en yakın öğrenci yurdu olup 3 dakika yürüme mesafesindedir.

Fitness Salonu

Öğrencilerimizin boş vakitlerinde spor yapabilcekleri spor ve fitness salonu.

Öğrencilerimizin boş vakitlerinde spor yapabilecekleri, formunu koruyabilecekleri jimnastik aletleri, masa tenisi ve diğer oyun aletlerinin bulunduğu spor salonumuz bulunmaktadır. Spor salonumuzda masa tenisi ve dart gibi oyunlar için turnuvalar düzenlenmekte, öğrencilerimiz azda olsa streslerinden kurtulup moral depolayabilmektedir.

Spor salonumuz, günün stresini atmak ve formunu korumak isteyen öğrencilerimiz  için vazgeçilmez mekanlarımızdan biri olacaktır.

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Özel aşçısı ile evinden ve ailesinden uzakta yaşayan gençlerimizin, sadece fast-food türü atıştırma ile açlıklarını geçiştirme alışkanlıklarından kurtulmasını amaçlayan yurdumuz, yemekhane hizmeti ile evlerinde pişen yemeklerin lezzetini aratmayacak tatlar sunmaktadır. Yemek listelerimiz, yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri, Yurt Yönetimi tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Besin değeri yüksek, sağlıklı ve temiz yemeklerle beslenme sorunlarını çözmeyi ve sizlere en iyiyi vermeyi hedefleyen Seçkin Öğrenci Yurtları, öğrencilerimizin yemek ihtiyacını gidermek için değişik seçenekler sunmaktadır.

WIFI Bağlantısı

Hızlı Güvenli 24 saat ADSL internet hizmeti.

 

Öğrencilerimiz, bilgisayarla çalışma ve 24 saat internete bağlanma  imkanına sahiptir. Amacımız, derslerinde ve bitirme ödevlerinde gerekli olan araştırmalarını Internet yolu ile yapabilmeleri için yurdumuz kendilerine bu imkanı sunmaktadır.

 

Etüt Salonu

 

Öğrenci ihtiyaçlarına göre düzenlenen etüt salonumuz.

Etüt salonlarımız öğrencilerimizin tüm ihtiyaç, istek ve taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olup haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Çalışma salonlarımız sayesinde öğrenci arkadaşlarımız evlerinin rahatlığında bir ortamda çalışma imkanının yanı sıra, ders çalışmak için farklı yerler aramak zorunda da kalmayacaklardır.

bottom of page